NARZĘDZIOWNIK z Projektu Positive Outdoor Experience – do pobrania za darmo!

Niniejszy zestaw narzędzi został przygotowany w ramach projektu partnerskiego realizowanego dla programu Erasmus+ „Positive Outdoor Experience” („Pozytywne doświadczenie w terenie”), który odbywał się od marca 2022 do stycznia 2023 roku.
Celem projektu było opracowanie działań i narzędzi dotyczących doświadczeń outdoorowych przy jednoczesnym wsparciu profesjonalizacji osób pracujących z młodzieżą. Zaoferowane młodym ludziom, w ramach 10-miesięcznych działań, pozaformalne doświadczenia edukacyjne, przyczyniły się do ich osobistego rozwoju, a nawet pozytywnej zmiany.

Jako Zespół wdrożyliśmy w działanie unowocześnione metody z tego obszaru, dzieliliśmy się naszą wiedzą w środowisku lokalnym i podnosiliśmy świadomość potencjału, jaki ten rodzaj pracy niesie ze sobą, wnosząc dodatkową wartość w pracę różnych organizacji w naszym środowisku. Wszystkich Partnerów w projekcie łączyło wspólne pragnienie rozwijania specjalistycznej wiedzy i zwiększenie świadomości na temat edukacji na świeżym powietrzu w kontekście lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

Narzędziownik możesz pobrać o TU: https://drive.google.com/drive/folders/1qyDiBmTrRtR__1hD-Mb9308GTp-DeKjI?usp=share_link

Okładka Narzędziownik

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *