Ładowanie Warsztaty i szkolenia
HOME » Warsztaty i szkolenia » „Wilczym tropem” – LEŚNA GRA TERENOWA
  • To warsztat minęło.

„Wilczym tropem” – LEŚNA GRA TERENOWA

19 marca 2022 / 11:00 - 20 marca 2022 / 18:00

Człowiek człowiekowi wilkiem. 🐺
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. 🐺
Wilk w owczej skórze. 🐺
O wilkach wiele się mówi, jednak co tu kryć – z reguły w złych słowach, a podawane na ich temat informacje są najczęściej nieprawdziwe i przepełnione strachem. A przecież wilki to fascynujące, bardzo potrzebne naszym lasom zwierzęta, które zasługują na naszą uwagę i szacunek. Dlatego tym razem leśna gra terenowa poświęcona będzie właśnie nim. By szerzyć dobrą wiedzę na ich temat poprzez zabawę i zdrowo spędzony czas na łonie natury. Czy może być lepiej? Spotykamy się w sobotę 19 marca lub niedzielę 20 marca, by wspólnie odkrywać niezwykłe wiadomości na temat tych pięknych ssaków, szukać punktów, a na koniec spotkać się przy ognisku i zjeść pyszne ciacho. 🙂Co Was czeka?
🐾 Leśna Gra Terenowa w całości poświęcona WILKOM – pełna wiedzy na temat tych niezwykłych ssaków, różnych łamigłówek i zadań do wykonania;
🍰 Kawałek domowej roboty ciasta dla każdego uczestnika/ każdej uczestniczki gry;
🐾 Ognisko i gorąca herbata po zakończonym wyzwaniu.

 
*OPIS GRY TERENOWEJ:

🌲🌳🌲Trasa krótka „Wilczki” (do 4km) dedykowana młodszym dzieciom i rodzicom, składa się z kilkunastu rozstawionych w lesie punktów, które można odnaleźć wg wskazówek z mapy. Trasa długa „Wilki” (do 9 km) dedykowana starszym dzieciom, rodzicom i dorosłym, składa się z kilkunastu, rozstawionych w większych odległościach punktów, które można odnaleźć wg wskazówek z mapy. Przy każdym punkcie znajduje się pytanie do odpowiedzenia/ zadanie do wykonania w gronie rodzinnym/ grupie znajomych oraz pieczątka do oznaczenia obecności na punkcie. Po zrealizowaniu zadania z danego punktu drużyna spisuje numer/literę w odpowiednim miejscu na karcie i rusza po kolejny punkt. Po zebraniu wszystkich punktów, drużyna wraca do punktu startu/mety, na którym czekam na Was z pysznym, domowej roboty ciachem. 🌲🌳🌲

Tym razem miejscem naszego spotkania i startu gry NIE BĘDZIE baza w Zdroisku, a  będą to okolice Lip (dokładną lokalizację wyślę w informacji zwrotnej, po otrzymaniu zgłoszenia), gdzie znajdziecie wszystkie materiały 🗺 potrzebne do rozpoczęcia gry, a także będziecie mogli/ mogły odpocząć po zakończonym wyzwaniu i zjeść ciacho.

By uniknąć tłoku na trasach i masowych wyjść, drużyny będą startować w odstępach 15-minutowych, o wyznaczonych wcześniej godzinach. Gra odbędzie się w sobotę 19 marca oraz niedzielę 20 marca, w godz. 11:00 – 18:00, jednak ostatnia drużyna zostanie wypuszczona na trasę NAJPÓŹNIEJ o godz. 15:30. 


KOSZT:

30 zł od osoby (bez względu na wiek)
Dzieci do 2 roku życia uczestniczą nieodpłatnie.
 
Impreza bez ograniczeń wiekowych! =)

CZAS TRWANIA:

Spotkanie może potrwać od 2,5 do 5 godzin, w zależności od ilości czasu jaki spędzicie w lesie w poszukiwaniu punktów, a potem odpoczywając w bazie. =)


ZAPISY:

Aby dokonać zgłoszenia na spotkanie, proszę wysłać wiadomość [zawierającą imię i nazwisko osoby zgłaszającej + ilość osób zgłoszonych do gry + preferowaną trasę] poprzez prywatną wiadomość na FB lub drogą mailową: kontakt@edukacjawnaturze.pl. Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia, proszę o wpłatę na konto. Proszę o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Po tym czasie rezerwacja przepada.
UWAGA!!! Jeśli opłata za grę zostanie uiszczona, a uczestnicy nie stawią się na starcie, cała kwota uczestnictwa NIE podlega zwrotowi.

Opłatę za udział w grze proszę wnosić na konto:
PINE Edukacja w Naturze
Numer rachunku: 40 1140 2004 0000 3002 7921 1621
Tytułem: Leśna gra wiosna 2022  + imię i nazwisko osoby zgłaszającej

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 793 080 444.


MIEJSCE:

Szczegóły

Start:
19 marca 2022 / 11:00
Koniec:
20 marca 2022 / 18:00
Warsztaty i szkolenia kategoria:
Warsztaty i szkolenia Tagi:
, , , ,

Organizator

MARIA LEBIODA
Telefon:
+48 793 080 444
Email:
kontakt@edukacjawnaturze.pl

Miejsce

PINE – EDUKACJA W NATURZE
Bukowa 42
Zdroisko, gorzowski 66-416
+ Google Map