Ładowanie Warsztaty i szkolenia
HOME » Warsztaty i szkolenia » LEŚNY DZIEŃ KOBIET
  • To warsztat minęło.

LEŚNY DZIEŃ KOBIET

6 marca 2022 / 11:00 - 15:00

💚 Drogie Kobiety, Dziewczyny, Babki, Dziołchy! 💚

Już za niespełna 3 tygodnie nasze święto. Doskonała okazja do celebrowania, odskoczni od codziennej rutyny, chwili tylko dla siebie. Bo co jak co, ale Nam się należy! =)


Zapraszam Was drogie Babeczki na Leśny Dzień Kobiet do Zdroiska, który będzie piękną okazją do spotkania w międzypokoleniowym gronie. Tym razem widzimy się w składzie Mamy i Córki (7lat+), tak by umocnić więź między Wami i przemiło spędzić czas w towarzystwie innych, pozytywnie nastawionych Kobiet i Kobietek. 🙂
Czeka Was masa przygód – wspólne wyzwania w parach i zespołach, połączone z przyrodniczo-zmysłowym spacerem po Rezerwacie Przyrody Buki Zdroiskie. Będziemy zgłębiać tajniki natury i relaksować się w otoczeniu lasu. Poszukamy też pierwszych oznak wiosny i pogonimy za wiatrem w polu. A co! W dalszej kolejności oddamy się niezwykle kojącemu zajęciu jakim jest tworzenie rękodzieła z użyciem naturalnych materiałów zgromadzonych w lesie. Będziemy przy tym układać, ciąć, zaplatać, wiązać i popuszczać wodze fantazji. Przygotujemy też wspólnie małe co nieco, które potem upichcimy na ognisku, popijając herbatę z darów lasu.

Do zabrania:

  • 🧥 ubrania dostosowane do zmiennej, leśnej pogody, w tym nieprzemakalne buty.
  • kocyk na wszelki wypadek (do okrycia się w chłodniejszych momentach)
  •  
  • 🥐 przekąski na czarną godzinę, dla głodomorek, które nie lubią czekać na jedzenie (przekąskę z ogniska upichcimy dopiero pod koniec spotkania),
  • dobry humor =).
    Ja zatroszczę się o całą resztę, w tym o wszystkie materiały niezbędne do wykonania rękodzieła i upichcenia smakołyku na ognisku.

Koniecznie dajcie cynk Przyjaciółce, Kumpeli, Sąsiadce, które mają córki i wpadajcie razem! =)


KOSZT:

Koszt udziału w spotkaniu to 100 zł za mamę z córką (udział drugiej córki to dodatkowe 30zł). Cena za 4 godziny przyjemności w babskim gronie na łonie natury ze wszystkimi opisanymi wyżej atrakcjami.


CZAS TRWANIA:

Spotkanie potrwa 4 godziny, od 11:00 do 15:00. Spotykamy się 6 marca we wsi Zdroisko.


ZAPISY:

Aby dokonać zgłoszenia na spotkanie, proszę wysłać prywatną wiadomość na FB, zgłosić się telefonicznie: 793 080 444 lub drogą mailową: kontakt@edukacjawnaturze.pl. Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia, proszę o wpłatę na konto. Proszę o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Po tym czasie rezerwacja przepada.

Opłatę za udział w warsztatach proszę wnosić na konto:
PINE Edukacja w Naturze
Numer rachunku: 40 1140 2004 0000 3002 7921 1621
Tytułem: Leśny Dzień Kobiet 06.03 + imię i nazwisko osoby zgłaszającej

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 793 080 444.


MIEJSCE:

Szczegóły

Data:
6 marca 2022
Czas:
11:00 - 15:00
Warsztaty i szkolenia kategoria:
Warsztaty i szkolenia Tagi:
, , , ,

Organizator

MARIA LEBIODA
Telefon:
+48 793 080 444
Email:
kontakt@edukacjawnaturze.pl

Miejsce

PINE – EDUKACJA W NATURZE
Bukowa 42
Zdroisko, gorzowski 66-416
+ Google Map