Ładowanie Warsztaty i szkolenia
HOME » Warsztaty i szkolenia » ZIOŁOWY KRĄG KOBIET I MĘŻCZYZN (cykl spotkań)
  • To warsztat minęło.

ZIOŁOWY KRĄG KOBIET I MĘŻCZYZN (cykl spotkań)

22 kwietnia 2023 / 14:30 - 18:30

Od dawna chciałam stworzyć taki Krąg, w którym męska i kobieca energia regularnie spotykałyby się, by wspólnie tworzyć, dzielić się, wzajemnie uzupełniać i ze sobą BYĆ. Na równi, bez podziałów, w pełnym porozumieniu i bliskości. W otwartości na rozmowę i wymianę emocji. Wierzę, że znów możemy spotkać się RAZEM wokół ognia tak, jak to robili nasi przodkowie. MĘŻCZYŹNI I KOBIETY wszystkich lasów, łąk i miast – Zapraszam! 😊


🌱🌱🌱
ZIOŁOWY KRAG KOBIET I MĘŻCZYZN to cykl 4, wiosennych spotkań, dedykowanych zarówno Kobietom, jak i Mężczyznom. Pora połączyć siły i wspólnie zanurzyć się w leśnym świecie.
W trakcie leśnych spotkań będziemy chłonąć las wszystkimi zmysłami, odkurzać swoją więź z przyrodą, praktykować uważność, wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności o nowe-stare praktyki (krzesanie ognia, czytanie wiosennego lasu), odpoczywać, oddychać pełną piersią. Będzie to także czas pogłębionych rozmów, dzielenia się pomysłami, współtworzenia, wzajemnego inspirowania się i bycia razem. Każde spotkanie zakończymy wspólnym ogniskiem, muzykowaniem i pyszną, słodką przekąską. Czasem będziemy także wspólnie gotować, przyrządzać potrawy i napary z użyciem nazbieranych w lesie roślin.

DLACZEGO ZIOŁOWY KRĄG?
Naszymi przewodnikami w tej podróży będą ZIOŁA – dzikie rośliny – jadalne, lecznicze, magiczne. Na każdym, comiesięcznym spotkaniu będziemy odkrywać nowe, pokazujące się sezonowo rośliny – ich właściwości, historię, wierzenia na ich temat w różnych kulturach, tworzyć rękodzieło z ich udziałem, wykorzystywać artystyczny potencjał drzemiący w każdej i każdym z nas. Stworzymy też osobiste zielniki, które będziemy regularnie uzupełniać o nowe znaleziska, w trakcie całego cyklu. Każdy/a będzie też miał/a okazję odkryć swoją, bliską sercu roślinę.

 

Marzy mi się stworzenie jednej, stałej, maksymalnie 14-osobowej, mieszanej grupy, która pozwoli nam zbudować trwałe, serdeczne relacje, poczuć moc połączenia z Naturą, innymi uczestnikami i samymi sobą. Wierzę, że to może się udać! 🙂
UWAGA! Nie jest to propozycja konkretnie dedykowana parom damsko-męskim. Oczywiście zapisywanie się z bliską osobą przeciwnej płci jest jak najbardziej mile widziane, ale nie jest wymagane.
 
☘ I spotkanie – 18 marca (sobota), g.14.00-18.00
☘ II spotkanie – 22 kwietnia (sobota), g.14:30-18:30
☘ III spotkanie – 27 maja (sobota) – g.15.00-19.00
☘ IV spotkanie – 17 czerwca (sobota), g.17.00-22:00
Czas trwania jednego spotkania to 4 godziny (z widełkami do 5 godzin, jeśli zasiedzimy się przy ognisku. W leśnym świecie czas płynie inaczej…).

🌿🌿🌿
Szczególnie mocno zachęcam do zapisania się na CAŁY, 4-częściowy cykl, by poczuć moc połączenia z Naturą, innymi uczestniczkami i samą sobą.  To pozwoli nam spotykać się w za każdym razem w tym samym gronie, co z kolei bardzo sprzyja budowaniu serdecznych i zaufanych relacji. 😊

 

👩Prowadząca: Marysia Lebioda, Maruszką zwana. =)
Założycielka, edukatorka i Dobra Dusza PINE Edukacja w Naturze. Szczęśliwa, wolna, zielona Dziołcha, uwielbiająca dawać radość innym i stwarzać możliwość doświadczania bliskiego kontaktu z Naturą, ze sobą i drugim człowiekiem. Bosostopa, roześmiana, pełna ciepła i dobrej energii.


KOSZT:

Koszt udziału przy jednorazowej wpłacie za WSZYSTKIE spotkania to 360 zł (90 zł za spotkanie).
Koszt JEDNORAZOWEGO udziału w spotkaniu – 110 zł za spotkanie.
UWAGA! Dla uczestniczek i uczestników decydujących się na udział w całym cyklu – w przypadku rezygnacji z któregoś ze spotkań na 7 dni przed realizacją, możliwy jest 100% zwrot kosztów. Po tym terminie kwota uczestnictwa przepada.
Istnieje możliwość rezygnacji maksymalnie z jednego z czterech spotkań. W przypadku rezygnacji z większej ilości, naliczona zostanie standardowa kwota uczestnictwa w pojedynczym spotkaniu.

Opłatę za udział w wydarzeniu (po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa) proszę wnosić na konto:
PINE Edukacja w Naturze
Numer rachunku: 40 1140 2004 0000 3002 7921 1621
Tytułem: Ziołowy Krąg 2023 + data spotkania (ew. cały cykl) + imię i nazwisko osoby zgłaszającej


CZAS TRWANIA:

Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 marca o godz. 14:00. Spotkanie potrwa ok. 4 godzin (lub dłużej, jeśli zasiedzimy się przy ognisku ;)).

Bazą naszego wydarzenia jest PINEkówka na ul. Bukowej 42 w Zdroisku – drewniany domek przy rzece, na skraju lasu, w pięknym ogrodzie z miejscem na ognisko, kilka kroków od Rezerwatu Przyrody Buki Zdroiskie.


ZAPISY:

Zapisy na PIERWSZE spotkanie 18 marca LUB CAŁY CYKL już teraz. Zapisy na kolejne spotkania, dopiero po zakończeniu pierwszego spotkania 18 marca (na wypadek nie utworzenia się grupy na cały cykl).

Aby dokonać zgłoszenia na spotkanie, proszę wysłać prywatną wiadomość na FB, zgłosić się telefonicznie: 793 080 444 lub drogą mailową: kontakt@edukacjawnaturze.pl. Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia, proszę o wpłatę na konto. Proszę o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zgłoszenia.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 793 080 444.


MIEJSCE:

 

Szczegóły

Data:
22 kwietnia 2023
Czas:
14:30 - 18:30
Warsztaty i szkolenia kategoria:
Warsztaty i szkolenia Tagi:
, ,

Organizator

MARIA LEBIODA
Telefon:
+48 793 080 444
Email:
kontakt@edukacjawnaturze.pl

Miejsce

PINE – EDUKACJA W NATURZE
Bukowa 42
Zdroisko, gorzowski 66-416
+ Google Map