Ładowanie Warsztaty i szkolenia
HOME » Warsztaty i szkolenia » LEŚNA GRA TERENOWA
  • To warsztat minęło.

LEŚNA GRA TERENOWA

21 marca 2021 / 11:00 - 18:00

21 marca zbliża się wielkimi krokami. Czy wiecie, że poza I Dniem Wiosny to także Święto Lasów? Ha! To wspaniała okazja by wyrazić naszą miłość do tych wspaniałych zielonych terenów i uczcić ich obecność! Z tego też powodu zapraszam Was na wyjątkowe, leśne świętowanie! Spotykamy się w niedzielę 21 marca, by wspólnie bawić się, spacerować po lesie, szukać punktów, a na koniec stworzyć wieeelką laurkę dla Lasów.


Co Was czeka?
🐾 Leśna Gra Terenowa pełna różnych wyzwań, łamigłówek i zadań do wykonania;
🍰 Kawałek domowej roboty ciasta dla każdego uczestnika/ każdej uczestniczki gry;
🎨 Wspólne tworzenie gigantycznej laurki dla Lasów z okazji ich święta (po zakończeniu gry).

 
*OPIS GRY TERENOWEJ:

🌲🌳🌲Trasa krótka (do 4km) dedykowana młodszym dzieciom i rodzicom, składa się z kilkunastu rozstawionych w lesie punktów, które można odnaleźć wg wskazówek z mapy. Trasa długa (do 9 km) dedykowana starszym dzieciom, rodzicom i dorosłym, składa się z kilkunastu, rozstawionych w większych odległościach punktów, które można odnaleźć wg wskazówek z mapy. Przy każdym punkcie znajduje się pytanie do odpowiedzenia/ zadanie do wykonania w gronie rodzinnym/ grupie znajomych oraz kod literowy do przepisania. Po zrealizowaniu zadania z danego punktu drużyna spisuje kod w odpowiednim miejscu na karcie i rusza po kolejny punkt. Po zebraniu wszystkich punktów, drużyna wraca do punktu startu/mety, na którym czekam na Was z pysznym, domowej roboty ciachem. 🌲🌳🌲

 

Ty razem miejscem naszego spotkania i startu gry NIE BĘDZIE baza w Zdroisku, a  będą to okolice Rybakowa (dokładną lokalizację wyślę w informacji zwrotnej, po otrzymaniu zgłoszenia), gdzie znajdziecie wszystkie materiały 🗺 potrzebne do rozpoczęcia gry, a także będziecie mogli/ mogły odpocząć po zakończonym wyzwaniu i zjeść ciacho.

By uniknąć tłoku na trasach i masowych wyjść, drużyny będą startować w odstępach 30-minutowych, o wyznaczonych wcześniej godzinach. Gra rozpocznie się w niedzielę 21 marca o godz. 11:00 i potrwa do godz. 18:00, jednak ostatnia drużyna zostanie wypuszczona na trasę NAJPÓŹNIEJ o godz. 16:00. 


KOSZT:

25 zł od osoby (bez względu na wiek)
Dzieci do 2 roku życia uczestniczą nieodpłatnie.
 
Impreza bez ograniczeń wiekowych! =)

CZAS TRWANIA:

Spotkanie może potrwać od 2,5 do 5 godzin, w zależności od ilości czasu jaki spędzicie w lesie w poszukiwaniu punktów, a potem odpoczywając w bazie. =)


ZAPISY:

Aby dokonać zgłoszenia na spotkanie, proszę wysłać wiadomość [zawierającą imię i nazwisko osoby zgłaszającej + ilość osób z rodziny + preferowaną trasę] poprzez prywatną wiadomość na FB lub drogą mailową: kontakt@edukacjawnaturze.pl. Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia, proszę o wpłatę na konto. Proszę o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Po tym czasie rezerwacja przepada.

Opłatę za udział w grze proszę wnosić na konto:
PINE Edukacja w Naturze
Numer rachunku: 40 1140 2004 0000 3002 7921 1621
Tytułem: Leśna gra wiosna 2021  + imię i nazwisko osoby zgłaszającej

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 793 080 444.


MIEJSCE:

Szczegóły

Data:
21 marca 2021
Czas:
11:00 - 18:00
Warsztaty i szkolenia kategoria:
Warsztaty i szkolenia Tagi:
, , , ,

Organizator

MARIA LEBIODA
Telefon:
+48 793 080 444
Email:
kontakt@edukacjawnaturze.pl

Miejsce

PINE – EDUKACJA W NATURZE
Bukowa 42
Zdroisko, gorzowski 66-416
+ Google Map